Це повідомлення описує, як компанія LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, Industriezentrum NÖ-Süd, вулиця 14, 2355 Вінер-Нойдорф, datenschutz@walter-group.com, та всі пов’язані з нею компанії концерну (надалі – «WALTER GROUP», «ми»), обробляють ваші персональні дані. Список основних афілійованих компаній концерну, від чийого імені здійснюється збір нижченаведеної інформації, ви знайдете тут.

Компанія WALTER GROUP несе відповідальність за те, щоб ваші персональні дані були захищені в достатній мірі, та дотримується всіх приписів законів про захист, правомірне поводження та нерозголошення персональних даних, а також про безпеку даних.

Наступні положення є загальними та повністю стосуються всіх процесів обробки даних всередині компанії WALTER GROUP. Це означає, що наступні положення відносяться до вас тільки частково.
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти