Завдяки багаторічному досвіду та спеціальним знанням і навичкам ми виконуємо транспортні перевезення по всій країні: в Єреван, Гюмрі, Ванадзор, Капан або Армавір.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Вірменії в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Отримайте конкурентноспроможні фрахтові ставки завдяки оптимальній транспортній логістиці. Точний контроль за перевезенням забезпечується найсучаснішими системами супутникової навігації.
Вид на Єреван і гору Арарат (Вірменія) Вид на Єреван і гору Арарат (Вірменія)

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Швидке завантаження Вашого товару по всій Європі
  • ОДИН партнер для ВСІХ країн Європи
  • оптимальні строки перевезення

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Вірменія

Основними транспортними маршрутами з/до Вірменії (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Нідерланди, Італія, Словаччина, Австрія, Угорщина, Великобританія, Німеччина, Бельгія, Швейцарія, Сербія.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Вірменії!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Вірменії. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Вірменії > детальна інформація:

Транспортний партнер компанії LKW WALTER Транспортний партнер компанії LKW WALTER

Як компанія LKW WALTER обирає транспортних партнерів?

Кожен новий транспортний партнер проходить ретельний відбір, що базується на суворих критеріях. Відповідність цим критеріям регулярно перевіряється протягом усього часу співпраці. Окрім цього, ми регулярно пропонуємо нашим партнерам можливості підвищення кваліфікації.
Мапа Східної Європи Мапа Східної Європи

Яким досвідом володіє компанія LKW WALTER у країнах Східної Європи?

Оберіть компанію LKW WALTER і довіртесь європейському лідеру ринку комплектних вантажів. Будучи ним, ми володіємо багаторічним (понад 60 років) досвідом логістики в Східній Європі, а також відповідними мовами. Все це дозволяє Вам відчути переваги на будь-якому етапі транспортного замовлення: починаючи з заявки та закінчуючи поставкою.
Товарний поїзд LKW WALTER в місті Лорх (Німеччина) Товарний поїзд LKW WALTER в місті Лорх (Німеччина)

Яким досвідом володіє компанія LKW WALTER у сфері комбінованих перевезень?

Ще з початку 80-х років компанія LKW WALTER почала використовувати інноваційні альтернативні способи перевезення на противагу традиційному перевезенню вантажними автомобілями. На сьогодні ми є одним з найбільших учасників комбінованих перевезень в Європі завдяки послідовному розширенню сітки маршрутів комбінованих перевезень.
Ділова зустріч в компанії LKW WALTER Ділова зустріч в компанії LKW WALTER

Наскільки гнучко реагує компанія LKW WALTER?

В компанії LKW WALTER інформація передається дуже ефективно. Усі рішення приймаються швидко та відповідно до ситуації. Менеджери з роботи з ключовими клієнтами, менеджери з продажу і транспортні менеджери працюють під одним дахом. Окрім цього, ми щоденно підтримуємо контакт з нашими клієнтами, водіями, а також з місцями завантаження і розвантаження.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Вірменії будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Вірменії охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти