Наші транспортні менеджери організують завантаження та розвантаження Ваших товарів у Ашгабаті, Дашогузі, Мари, а також у будь-якому іншому куточку країни.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Туркменістану в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Скористайтеся конкурентноспроможними фрахтовими ставками. А також точним контролем за перевезеннями за допомогою найсучасніших систем супутникової навігації.
Прапор Туркменістану Прапор Туркменістану

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Організація перевезень по свій Європі – "one-stop-shop"
  • Індивідуальні консультації на Вашій рідній мові
  • Використання тентових трейлерів

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Туркменістан

Основними транспортними маршрутами з/до Туркменістану (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Австрія, Італія, Німеччина, Чехія, Польща, Угорщина, Румунія, Нідерланди, Франція, Норвегія.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Туркменістану!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Туркменістану. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Туркменістану > детальна інформація:

Опрацювання процесу перевезення в компанії LKW WALTER (фотографія в офісі) Опрацювання процесу перевезення в компанії LKW WALTER (фотографія в офісі)

Клієнтами компанії LKW WALTER є тільки великі підприємства?

Компанія LKW WALTER організовує перевезення комплектних вантажів для міжнародних концернів, а також малих та середніх підприємств. Незалежно від розміру та місцезнаходження Вашого підприємства Ви відчуєте переваги першокласного виконання перевезення Ваших вантажів.
Центральне керування перевезенням комплектних вантажів Центральне керування перевезенням комплектних вантажів

Що означає «З одних рук»?

Компанія LKW WALTER бере на себе керування Вашими комплектними вантажами у всіх країнах Європи, а також в Росії, Центральній Азії, Північній Африці та на Близькому Сході. Незалежно від місцезнаходження Вашого підприємства. Наші висококваліфіковані співробітники з усіх країн Європи відповідають за Ваші замовлення від моменту подачі заявки до моменту поставки та консультують Вас на Вашій рідній мові.
Транспортний партнер компанії LKW WALTER Транспортний партнер компанії LKW WALTER

Як компанія LKW WALTER обирає транспортних партнерів?

Кожен новий транспортний партнер проходить ретельний відбір, що базується на суворих критеріях. Відповідність цим критеріям регулярно перевіряється протягом усього часу співпраці. Окрім цього, ми регулярно пропонуємо нашим партнерам можливості підвищення кваліфікації.
Aвтомобільні вантажоперевезення Aвтомобільні вантажоперевезення

Які сильні сторони має компанія LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER — це Ваш партнер у сфері європейських вантажних перевезень, що пропонує Вам найвищі стандарти якості, безпеки та захисту навколишнього середовища. Ви відчуєте переваги інноваційних транспортних рішень у сфері комбінованих перевезень і зможете отримати індивідуальну та компетентну консультацію на всіх європейських мовах.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Туркменістану будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Туркменістану охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти