Довіртеся нам, і Ваш вантаж буде вчасно завантажений та розвантажений у Тунісі, Хаммаметі, Ель-Джемі, Сфаксі, Джербі або у будь-якому іншому куточку країни берберів.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Тунісу в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Звісно ж з документацією, що відповідає умовам акредитива. На деяких маршрутах ми також здійснюємо комбіновані перевезення.
Панорама монастиря в Тунісі Панорама монастиря в Тунісі

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Документація, що відповідає умовам акредитива (бездоганне митне оформлення)
  • Мережа безпечних стоянок в Марокко / Тунісі і по всій Європі
  • Спілкування на французькій мові та інших мовах Західної та Східної Європи і Близького Сходу.
  • Конкурентні транспортні тарифи завдяки оптимальній логістиці
  • Контроль за перевезенням за допомогою системи GPS

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Туніс

Основними транспортними маршрутами з/до Тунісу (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Італія, Німеччина, Угорщина, Бельгія, Португалія, Нідерланди, Австрія, Румунія, Іспанія, Польща.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Тунісу!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Тунісу. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Тунісу > детальна інформація:

Наші співробітники розмовляють більш ніж 35 мовами Наші співробітники розмовляють більш ніж 35 мовами

Якими мовами розмовляє компанія LKW WALTER?

В компанії LKW WALTER працюють співробітники із понад 40 країн, які розуміють Ваші побажання стосовно максимальної економії витрат на перевезення, швидкого приймання товару й оптимального часу перевезення на більш ніж 35 мовах. Також ми розмовляємо мовами, важливими для перевезень комплектних вантажів у цільові ринки на Близькому Сході, в Північну Африку, Центральну Азію і Росію.
Перевезення судном в Північну Африку Перевезення судном в Північну Африку

Комбіновані перевезення до Північної Африки?

Марокко і Туніс є тими країнами в Північній Африці, що є частиною великої сітки маршрутів комбінованих перевезень компанії LKW WALTER. З усіх важливих економічних центрів Європи ми доставляємо Ваші товари в порти Іспанії або Італії. Звідси ми відправляємо їх судном в Марокко і Туніс. Ключове слово: фідерне перевезення. Ваші переваги: оминання заторів і ділянок доріг, де діє заборона руху, більша вантажомісткість при малих витратах, сучасне обладнання, визначення місцезнаходження за допомогою пристроїв GPS і багато іншого.
Приймання вантажівки на пором (Марокко) Приймання вантажівки на пором (Марокко)

Комбіновані перевезення до Марокко?

Розташування Марокко на берегах Атлантичного океану і Середземного моря робить комбіноване перевезення привабливою альтернативою в галузі логістики. Ми доставимо Ваш товар з усіх важливих економічних центрів Європи в порти Іспанії або Італії. Звідси ми відправимо його судном до Марокко (фідерне перевезення). Окрім цього, ми виконуємо вантажні перевезення з Марокко в усі регіони Європи! З-поміж багатьох переваг слід згадати високу вантажомісткість, точний контроль за перевезенням за допомогою розумних систем супутникового спостереження і просте завантаження за допомогою сучасного обладнання.
Табличка митниці Табличка митниці

Як компанія LKW WALTER організовує митне оформлення?

Компанія LKW WALTER просто та ефективно вирішує питання митного оформлення. У всіх важливих портах та часто використовуваних місцях перетину кордону компанія LKW WALTER має власних митних брокерів.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Тунісу будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Тунісу охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)

Вантажні перевезення в сусідні країни


^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти