Наші транспортні менеджери вправно організують завантаження та розвантаження Ваших товарів у будь-якому місці від Душанбе до Худжанда.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Таджикистану в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Наші транспортні менеджери гарантують Вам ефективне та безпечне виконання Ваших замовлень. Включно з точним контролем за перевезеннями за допомогою системи GPS.
Мапа Таджикистану Мапа Таджикистану

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Транспортно-експедиційна компанія для внутрішніх і міжнародних перевезень
  • Транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень по всій Європі
  • Конкурентні транспортні тарифи завдяки оптимальній логістиці

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Таджикистану!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Таджикистану. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Таджикистану > детальна інформація:

Мапа Східної Європи Мапа Східної Європи

Яким досвідом володіє компанія LKW WALTER у країнах Східної Європи?

Оберіть компанію LKW WALTER і довіртесь європейському лідеру ринку комплектних вантажів. Будучи ним, ми володіємо багаторічним (понад 60 років) досвідом логістики в Східній Європі, а також відповідними мовами. Все це дозволяє Вам відчути переваги на будь-якому етапі транспортного замовлення: починаючи з заявки та закінчуючи поставкою.
Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн

Як компанія LKW WALTER спілкується зі своїми діловими партнерами?

Компанія LKW WALTER приділяє особливе значення вичерпній і компетентній консультації своїх клієнтів. Ми спілкуємося з Вами та Вашими діловими партнерами на рідній мові. Оскільки у нас працюють співробітники із понад 40 країн, ми готові до успіху на усіх відповідних мовах.
Програма навчання водіїв в Дуйсбургу (Німеччина) Програма навчання водіїв в Дуйсбургу (Німеччина)

Як компанія LKW WALTER дбає про безпеку на дорозі?

Як великій транспортній організації нам дуже важлива безпека на дорозі. Тому ми розробили комплексну програму навчання водіїв, а також довідник водія. Крім того, ми беремо активну участь в європейських робочих групах, які займаються питаннями покращення умов праці водіїв вантажівок або стандартизацією правил безпеки перевезення вантажів в Європі.
Висотний склад в компанії WALTER LAGER-BETRIEBE (Вінер-Нойдорф, Австрія) Висотний склад в компанії WALTER LAGER-BETRIEBE (Вінер-Нойдорф, Австрія)

Чи пропонує компанія LKW WALTER складські приміщення?

Так, у Вінер-Нойдорфі дочірнє підприємство WALTER LAGER-BETRIEBE пропонує сучасні висотні склади. Ідеальний партнер для центрального складування і сумісного аутсорсингу. Ідеальна концепція складування розробляється індивідуально відповідно до Ваших потреб. Більш детальну інформацію Ви знайдете за посиланням www.walter-lager-betriebe.com.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Таджикистану будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Таджикистану охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти