Завдяки найсучаснішому обладнанню ми завантажимо та розвантажимо Ваш вантаж: у Кракові, Гданську, Щецині, Любліні, Варшаві чи будь-якому іншому куточку країни контрастів.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Польщі в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Крім того, ми пропонуємо Вам наші транспортні послуги на території Польщі. На деяких маршрутах ми також здійснюємо комбіновані перевезення.
Вид на Варшавський міст Вид на Варшавський міст

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Центральне керування робочими процесами у всіх країнах Європи
  • Незалежно від місця розташування Вашого підприємства ми є Вашої транспортно-експедиційною компанією у Польщі, що виконує вантажні перевезення
  • Застосування сучасних та екологічно нешкідливих вантажівок
  • Швидка подача автомобіля
  • Конкурентоздатні ціни на перевезення завдяки мінімізації пустих пробігів

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Польща

Основними транспортними маршрутами з/до Польщі (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Німеччина, Великобританія, Швеція, Італія, Франція, Бельгія, Австрія, Нідерланди, Фінляндія, Угорщина.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Польщі!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Польщі. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Польщі > детальна інформація:

Aвтомобільні вантажоперевезення Aвтомобільні вантажоперевезення

Які сильні сторони має компанія LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER — це Ваш партнер у сфері європейських вантажних перевезень, що пропонує Вам найвищі стандарти якості, безпеки та захисту навколишнього середовища. Ви відчуєте переваги інноваційних транспортних рішень у сфері комбінованих перевезень і зможете отримати індивідуальну та компетентну консультацію на всіх європейських мовах.
Комбіновані перевезення залізничним/автомобільним транспортом Комбіновані перевезення залізничним/автомобільним транспортом

На яких маршрутах компанія LKW WALTER використовує комбіноване перевезення?

Компанія LKW WALTER пропонує комбіновані перевезення з Польщі в Німеччину, країни Бенілюксу, Великобританію/Ірландію, Скандинавські країни та в зворотному напрямку. Ваші переваги: гарантована або більша вантажомісткість при малих витратах, об'їзд місць з обмеженим рухом транспорту, контроль за перевезенням за допомогою системи GPS, просте і надійне завантаження завдяки сучасному обладнанню, висока гнучкість та багато іншого.
Товарний поїзд LKW WALTER в селі Санкт-Йодок-ам-Бреннер Товарний поїзд LKW WALTER в селі Санкт-Йодок-ам-Бреннер

Чи шкодять перевезення компанії LKW WALTER навколишньому середовищу?

При переведенні автотранспорту на «залізницю» та «фідерне перевезення» ми робимо істотний внесок у скорочення викидів шкідливих речовин, зокрема, парникового газу CО2.
Портал клієнта CONNECT Портал клієнта CONNECT

Які переваги пропонує портал CONNECT?

За допомогою порталу клієнта CONNECT Ви оформляєте транспортні замовлення в режимі онлайн: вибираєте оферту натисканням кнопки миші, подаєте заявку і бачите поточний перелік Ваших замовлень. Окрім цього через цей портал Ви можете отримати багато іншої корисної інформації.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Польщі будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Польщі охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти