Завдяки найсучаснішому обладнанню ми завантажимо або розвантажимо Ваші товари в Абу-Дабі, Аджмані, Дубаї, Фуджейрі, Рас-ель-Хаймі, Шарджі та Умм-ель-Кувейні.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Об'єднаних Арабських Еміратів в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Наші досвідчені водії їздять на сучасних, екологічно нешкідливих вантажівках. Відчуйте переваги оптимальних строків здійснення перевезення та максимальної безпеки.
Палац Об'єднаних Арабських Еміратів, Абу-Дабі Палац Об'єднаних Арабських Еміратів, Абу-Дабі

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Вантажівки з низьким рівнем шуму та викидів шкідливих речовин
  • Точний контроль за перевезенням завдяки найсучаснішим супутниковим системам навігації
  • Організація перевезень по свій Європі "one-stop-shop"

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Об'єднаних Арабських Еміратів!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Об'єднаних Арабських Еміратів. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Об'єднаних Арабських Еміратів > детальна інформація:

Замовлення в режимі онлайн на порталі CONNECT Замовлення в режимі онлайн на порталі CONNECT

Оформлення транспортних замовлень в режимі онлайн?

Компанія LKW WALTER надає таку можливість! Наш портал клієнта CONNECT — це розумний інструмент, за допомогою якого Ви можете замовити вантажні перевезення простим натисканням кнопки миші та переглядати поточні замовлення.
Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером

В які країни здійснює перевезення компанія LKW WALTER?

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER пропонує перевезення комплектних вантажів по всій Європі з одних рук. Ми доставимо Ваші товари у будь-яку країну Європи, а також в Росію, Центральну Азію, Північну Африку, на Близький Схід та у зворотному напрямку. Окрім цього, ми здійснюємо внутрішні перевезення в окремих країнах ЄС (Австрія, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Франція і Швеція).
Aвтомобільні вантажоперевезення Aвтомобільні вантажоперевезення

Які сильні сторони має компанія LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER — це Ваш партнер у сфері європейських вантажних перевезень, що пропонує Вам найвищі стандарти якості, безпеки та захисту навколишнього середовища. Ви відчуєте переваги інноваційних транспортних рішень у сфері комбінованих перевезень і зможете отримати індивідуальну та компетентну консультацію на всіх європейських мовах.
Термінальний тягач і трейлер в порту Ростока Термінальний тягач і трейлер в порту Ростока

Наскільки великим є автопарк компанії LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER створила європейську мережу транспортних партнерів, що складається з 13 500 надійних перевізників, які були ретельно вибрані відповідно до наших високих стандартів якості. Окрім перевезень вантажними автомобілями ми використовуємо комбіновані перевезення. Завдяки понад 8500 напівпричепів, які можна піднімати краном, компанія LKW WALTER є одним з найбільших учасників комбінованих перевезень.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Об'єднаних Арабських Еміратах будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Об'єднаних Арабських Еміратах охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти