Незалежно від того, чи це Мюнхен, Гамбург, Берлін чи будь-яке інше місце між Північним Морем та Альпами, завдяки нашій мережі транспортних партнерів ми охоплюємо всю територію Німеччини.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Німеччини в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Крім того, ми пропонуємо Вам наші транспортні послуги на території Німеччини. На деяких маршрутах ми також здійснюємо комбіновані перевезення.
Бранденбурзькі ворота (Німеччина, Берлін) Бранденбурзькі ворота (Німеччина, Берлін)

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Транспортно-експедиційна компанія для внутрішніх і міжнародних перевезень
  • Точний контроль за перевезенням завдяки найсучаснішим супутниковим системам навігації
  • Транспортні рішення, що відповідають вимогам щодо охорони навколишнього середовища, завдяки широкій сітці маршрутів комбінованих перевезень в Німеччині і багатьох країнах Європи

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Німеччина

Основними транспортними маршрутами з/до Німеччини (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Італія, Великобританія, Франція, Швеція, Австрія, Угорщина, Польща, Бельгія, Словаччина, Нідерланди.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Німеччини!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Німеччини. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Німеччини > детальна інформація:

Товарний поїзд LKW WALTER в місті Лорх (Німеччина) Товарний поїзд LKW WALTER в місті Лорх (Німеччина)

Яким досвідом володіє компанія LKW WALTER у сфері комбінованих перевезень?

Ще з початку 80-х років компанія LKW WALTER почала використовувати інноваційні альтернативні способи перевезення на противагу традиційному перевезенню вантажними автомобілями. На сьогодні ми є одним з найбільших учасників комбінованих перевезень в Європі завдяки послідовному розширенню сітки маршрутів комбінованих перевезень.
Термінальний тягач і трейлер в порту Ростока Термінальний тягач і трейлер в порту Ростока

Наскільки великим є автопарк компанії LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER створила європейську мережу транспортних партнерів, що складається з 14 000 надійних перевізників, які були ретельно вибрані відповідно до наших високих стандартів якості. Окрім перевезень вантажними автомобілями ми використовуємо комбіновані перевезення. Завдяки понад 10000 напівпричепів, які можна піднімати краном, компанія LKW WALTER є одним з найбільших учасників комбінованих перевезень.
Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн

Як компанія LKW WALTER спілкується зі своїми діловими партнерами?

Компанія LKW WALTER приділяє особливе значення вичерпній і компетентній консультації своїх клієнтів. Ми спілкуємося з Вами та Вашими діловими партнерами на рідній мові. Оскільки у нас працюють співробітники із понад 40 країн, ми готові до успіху на усіх відповідних мовах.
Портал клієнта CONNECT Портал клієнта CONNECT

Які переваги пропонує портал CONNECT?

За допомогою порталу клієнта CONNECT Ви оформляєте транспортні замовлення в режимі онлайн: вибираєте оферту натисканням кнопки миші, подаєте заявку і бачите поточний перелік Ваших замовлень. Окрім цього через цей портал Ви можете отримати багато іншої корисної інформації.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Німеччині будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Німеччині охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти