Наші транспортні менеджери володіють Вашою мовою й організують завантаження та розвантаження Вашого вантажу у будь-якому куточку країни: у Тбілісі, Кутаїсі, Батумі або Сухумі.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Грузії в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Довіртеся партнеру, який завжди шукає найкраще рішення для Вас. Ми гарантуємо оптимальні строки здійснення перевезення та конкурентноспроможні фрахтові ставки.
Вид на Тбілісі (Грузія) Вид на Тбілісі (Грузія)

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Організація перевезень по свій Європі – "one-stop-shop"
  • Щоденні можливості завантаження
  • Наші транспортні менеджери забезпечують точний контроль за перевезенням
  • Застосування сучасних та екологічно нешкідливих вантажівок
  • Додаткові можливості вантажних перевезень (власні вантажні потяги LKW WALTER)

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Грузія

Основними транспортними маршрутами з/до Грузії (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Італія, Туреччина, Словаччина, Австрія, Німеччина, Польща, Угорщина, Нідерланди, Бельгія, Чехія.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Грузії!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Грузії. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Грузії > детальна інформація:

Водій закріплює товар на піддонах Водій закріплює товар на піддонах

Що розуміє компанія LKW WALTER під якістю?

В першу чергу компанія LKW WALTER розуміє під якістю оптимальне виправдання сподівань наших клієнтів. Тому на всьому підприємстві застосовується стандарт якості ISO 9001. Дотримання цього стандарту контролюється нашим відділом Shared Service SHEQ, який публікує свої заходи в звіті компанії.
Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером

В які країни здійснює перевезення компанія LKW WALTER?

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER пропонує перевезення комплектних вантажів по всій Європі з одних рук. Ми доставимо Ваші товари у будь-яку країну Європи, а також в Росію, Центральну Азію, Північну Африку, на Близький Схід та у зворотному напрямку. Окрім цього, ми здійснюємо внутрішні перевезення в окремих країнах ЄС (Австрія, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Франція і Швеція).
Портал клієнта CONNECT Портал клієнта CONNECT

Які переваги пропонує портал CONNECT?

За допомогою порталу клієнта CONNECT Ви оформляєте транспортні замовлення в режимі онлайн: вибираєте оферту натисканням кнопки миші, подаєте заявку і бачите поточний перелік Ваших замовлень. Окрім цього через цей портал Ви можете отримати багато іншої корисної інформації.
Обговорення в команді Обговорення в команді

Наскільки високими є витрати на перевезення?

Оптимальне співвідношення ціни та якості — це основна причина, чому компанія LKW WALTER є провідною транспортною організацією у сфері європейських перевезень комплектних вантажів. Завдяки кругорейсам, продуманій координації та сучасному програмному забезпеченню для планування перевезень ми мінімізуємо порожній пробіг і максимально підвищуємо завантаженість вантажівки.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Грузії будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Грузії охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти