Ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари у Відні, Лінці, Граці та Зальцбурзі, а також в Інсбруку, Фельдкірхі та будь-якому іншому місці між Боденським озером й озером Нойзідлер.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Австрії в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Крім того, ми пропонуємо Вам наші транспортні послуги на території Австрії. На деяких маршрутах ми також здійснюємо комбіновані перевезення.
Бреннерська автострада, європейський міст (Інсбрук, Австрія) Бреннерська автострада, європейський міст (Інсбрук, Австрія)

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • перевезення по системі «від дверей до дверей» також для часткових вантажів
  • Щоденні можливості завантаження
  • Точний контроль за перевезенням завдяки найсучаснішим супутниковим системам навігації
  • Альтернативні екологічно нешкідливі транспортні засоби в «Комбінованих перевезеннях» - до 29 тон та до 36 піддонних місць
  • Ми розмовляємо усіма мовами Ваших ділових партнерів

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Австрія

Основними транспортними маршрутами з/до Австрії (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Німеччина, Італія, Нідерланди, Франція, Швеція, Великобританія, Бельгія, Польща, Іспанія, Угорщина.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Австрії!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Австрії. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Австрії > детальна інформація:

Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером Перевезення повних вантажів по всій Європі з одним єдиним партнером

В які країни здійснює перевезення компанія LKW WALTER?

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER пропонує перевезення комплектних вантажів по всій Європі з одних рук. Ми доставимо Ваші товари у будь-яку країну Європи, а також в Росію, Центральну Азію, Північну Африку, на Близький Схід та у зворотному напрямку. Окрім цього, ми здійснюємо внутрішні перевезення в окремих країнах ЄС (Австрія, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Франція і Швеція).
Портал клієнта CONNECT Портал клієнта CONNECT

Які переваги пропонує портал CONNECT?

За допомогою порталу клієнта CONNECT Ви оформляєте транспортні замовлення в режимі онлайн: вибираєте оферту натисканням кнопки миші, подаєте заявку і бачите поточний перелік Ваших замовлень. Окрім цього через цей портал Ви можете отримати багато іншої корисної інформації.
Центральний офіс компанії LKW WALTER у Вiнер-Нойдорфi вночі Центральний офіс компанії LKW WALTER у Вiнер-Нойдорфi вночі

Чи має компанія LKW WALTER представництва?

З міркувань ефективності та гнучкості компанія LKW WALTER керує усіма перевезеннями з центрального офісу у Вінер-Нойдорфі біля Відня й офісу в Куфштайні в Тіролі. Окрім цього ми регулярно відвідуємо наших клієнтів. Кожен день проходить понад 100 особистих зустрічей по всій Європі.
Висотний склад в компанії WALTER LAGER-BETRIEBE (Вінер-Нойдорф, Австрія) Висотний склад в компанії WALTER LAGER-BETRIEBE (Вінер-Нойдорф, Австрія)

Чи пропонує компанія LKW WALTER складські приміщення?

Так, у Вінер-Нойдорфі дочірнє підприємство WALTER LAGER-BETRIEBE пропонує сучасні висотні склади. Ідеальний партнер для центрального складування і сумісного аутсорсингу. Ідеальна концепція складування розробляється індивідуально відповідно до Ваших потреб. Більш детальну інформацію Ви знайдете за посиланням www.walter-lager-betriebe.com.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Австрії будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Австрії охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти