Ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари в Тирані, Дурресі, Вльорі, Шкодері чи будь-де в Албанії.

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Албанії в усі країни Європи та у зворотному напрямку. Відчуйте переваги нашої хорошої мережі в цьому регіоні та багаторічного досвіду в сфері митного оформлення.
Мапа Албанії Мапа Албанії

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Конкурентні транспортні тарифи завдяки оптимальній логістиці
  • Досконале виконання митних формальностей в ЄС завдяки багаторічному досвіду
  • Хороша мережа партнерів в країнах, що межують з Албанією (Косово, Чорногорія, Північна Македонія, Греція і звичайно за межами цих країн)

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Албанія

Основними транспортними маршрутами з/до Албанії (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Італія, Польща, Румунія, Німеччина, Угорщина, Франція, Швеція, Хорватія, Австрія, Словенія.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Албанії!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Албанії. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Албанії > детальна інформація:

Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн Наші співробітники є вихідцями з понад 40 країн

Як компанія LKW WALTER спілкується зі своїми діловими партнерами?

Компанія LKW WALTER приділяє особливе значення вичерпній і компетентній консультації своїх клієнтів. Ми спілкуємося з Вами та Вашими діловими партнерами на рідній мові. Оскільки у нас працюють співробітники із понад 40 країн, ми готові до успіху на усіх відповідних мовах.
Водій закріплює товар на піддонах Водій закріплює товар на піддонах

Що розуміє компанія LKW WALTER під якістю?

В першу чергу компанія LKW WALTER розуміє під якістю оптимальне виправдання сподівань наших клієнтів. Тому на всьому підприємстві застосовується стандарт якості ISO 9001. Дотримання цього стандарту контролюється нашим відділом Shared Service SHEQ, який публікує свої заходи в звіті компанії.
Тентовані напівпричепи довжиною 13,6 м (трейлери та напівпричепи з боковими стінками-шторками) Тентовані напівпричепи довжиною 13,6 м (трейлери та напівпричепи з боковими стінками-шторками)

Яке обладнання використовує компанія LKW WALTER під час перевезень?

Зазвичай використовуються тентовані напівпричепи довжиною 13,6 м (трейлери та напівпричепи з боковими стінками-шторками). Для деяких маршрутів, якщо це необхідно, в нас є інші види вантажівок (мегатрейлер, великогабаритний напівпричіп, автопоїзд, мікроавтобус…). Для комбінованих перевезень ми використовуємо напівпричепи, які можна піднімати краном. В наявності також є мегатрейлери, які можна піднімати краном (внутрішня висота: 3 м), а також спеціальні напівпричепи з заглибиною в підлозі.
Табличка митниці Табличка митниці

Як компанія LKW WALTER організовує митне оформлення?

Компанія LKW WALTER просто та ефективно вирішує питання митного оформлення. У всіх важливих портах та часто використовуваних місцях перетину кордону компанія LKW WALTER має власних митних брокерів.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Албанії будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Албанії охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти