Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER — це міжнародна транспортна організація, що спеціалізується на перевезенні комплектних вантажів автомобільним транспортом і на комбінованих перевезеннях.

Вагомі причини, щоб обрати компанію LKW WALTER

  • Ми організовуємо вантажні перевезення по всій Європі, а також із Росії та в Росію, з країн/в країни Центральної Азії, Близького Сходу та Північної Африки.
  • Ми пропонуємо Вам індивідуальну та компетентну консультацію на всіх європейських мовах — транспортну логістику на найвищому рівні.
  • Розумне програмне забезпечення для планування перевезеннь та телематичні системи гарантують ефективне та екологічне перевезення.

Бажаєте дізнатися більше?

Тоді оберіть один із двох нижчевказаних розділів і дізнайтеся більше про асортимент послуг, які надає компанія LKW WALTER:

Для замовників

Відчуйте переваги співпраці з компанією LKW WALTER і дізнайтеся більше про швидку організацію перевезення Ваших вантажів по всій Європі!


Мені потрібно дещо перевезти


Запит

Для транспортних партнерів

Станьте частиною ефективної мережі надійних транспортних партнерів солідної транспортно-експедиційної компанії LKW WALTER!Я б хотів виконувати перевезення для компанії LKW WALTER


Pеєстрація
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти