Мій, як підприємця, внесок для тривалого економічного успіху LKW WALTER - знаходити для нашої фірми найкращі таланти з усієї Європи. Ми почали як невелике родинне підприємство, а сьогодні ми - велика сім'я, завданням якої є зробити внесок в економічний добробут та соціальну єдність у згоді з нашою природою та навколишнім середовищем.

Уривок з промови засновника фірми та голови наглядової ради

Відповідальне поводження з нашими співробітниками, клієнтами та діловими партнерами супроводжує розвиток LKW WALTER з самого початку і давно стало інтегрованою складовою культури нашого підприємства.

Наша відповідальність перед суспільством

Соціальна відповідальність — це важливий елемент для тривалого успіху підприємства. Соціальна відповідальність — це важливий елемент для тривалого успіху підприємства.
Ми усвідомлюємо нашу відповідальність перед суспільством та ведемо відкритий діалог з клієнтами, постачальниками, державними установами та суспільством. Ми підтримуємо гуманітарні проекти та соціальні ініціативи наших співробітників у формі фінансових асигнувань, речових пожертвувань та особистою участю. Особливо активну участь ми приймаємо в освітніх проектах в школах та університетах.

 

Ми прагнемо, щоб наші співробітники почували себе добре! Ми піклуємося про кооперативний стиль керівництва, що дозволяє нашим співробітникам бути більш самостійними та винагороджуємо їх особисту ініціативу відповідними винагородами. Крім того, ми пропонуємо їм цікаве інтернаціональне робоче оточення з великими перспективами для особистого та професійного вдосконалення. Ми сприяємо здоровому способу життя співробітників та підтримуємо різноманітні спортивні засоби.

 

Ми велика транспортна організація, тому прагнемо підвищити безпеку на дорогах Європи. Тому ми розробили програму навчання водіїв, а також довідник водія та почали комплексні заходи з професійної освіті водіїв. Крім того, ми беремо активну участь в європейських робочих групах, які займаються, наприклад, питаннями покращення умов праці водіїв вантажівок або стандартизацією правил безпеки перевезення вантажів в Європі. Логічним продовженням зусиль LKW WALTER стало підписання в 2004 році «Європейської хартії безпеки руху на дорогах». Мета Хартії - постійне зниження кількості смертних випадків на європейських дорогах.

Наша екологічна відповідальність

Екологічна відповідальність - LKW WALTER
При виконання комерційної діяльності LKW WALTER несе відповідальність за навколишнє середовище, що вже давно стало традицією. Вантажити транспортні засоби виключно «в кругорейсі», що запобігає пустим пробігам, - було стандартом вже в п'ятдесяті роки.

 

У 1984 LKW WALTER почав переводити транспорт з автомобільних на залізничну дорогу з метою скоротити таким чином викиди шкідливих речовин. Протягом дев'яностих років дії зі збереження навколишнього середовища становилися більш інтенсивними та була розроблена комплексна система менеджменту довкілля.

 

Сьогодні наші комплексні заходи зі збереження навколишнього середовища в ході зовнішнього екологічного аудиту оцінюються як «зразкові у транспортному секторі».

 

Наші внутрішні заходи зі збереження навколишнього середовища включаються в себе такі::
  • придбання всіх продуктів та послуг, що відповідають правилам охоронни навколишнього середовища
  • зменшення кількості вживаної води та енергоефективне її використання
  • скорочення та запобігання відходів
  • оптимізація використання енергії завдяки техніці домової проводки
  • навчання зі збереження навколишнього середовища та мотивація співробітників до такої діяльності
  • подорожі, що зберігають ресурси

 

Особливу увагу ми приділяємо зовнішнім заходам зі збереження навколишнього середовища:
  • підвищення кваліфікації водіїв вантажівок в області водіння, що відповідає правилам збереження навколишнього середовища
  • оптимальне планування перевезень для зменшення пустого пробігу
  • співробітництво з міжнародними організаціями для покращання стандартів охорони навколишнього середовища
  • Розвиток комбінованих транспортних перевезень «залізниця/автодорога» та «паромні переправи»
Вантажівки в порту Ростока (фідерне перевезення) Вантажівки в порту Ростока (фідерне перевезення)

При переведенні автотранспорту на «залізницю» та «фідерне перевезення» ми робимо істотний внесок у скорочення викидів шкідливих речовин, зокрема, парникового газу CО2. У 2018 році завдяки комбінованим перевезенням LKW WALTER здійснив по всій Європі більш ніж 390.000 транспортних перевезень. Тільки завдяки цьому можна було зменшити викиди CO2 приблизно на 330.000 тон.

 

Більше про систему менеджменту навколишнього середовища компанії LKW WALTER можете знайти в актуальному звіті компанії SHEQ.

Довгострокова діяльність

Ми дбаємо про сталий розвиток і стабільність. Ми дбаємо про сталий розвиток і стабільність.

Довгострокова діяльність для керівництва LKW WALTER означає керувати підприємством таким чином, щоб воно успішно розвивалося протягом тривалого строку. LKW WALTER скеровує свою діяльність на подальший зріст, враховуючи економічні, екологічні та суспільно-соціальні цілі. Основні принципи наших цінностей були записані в Зобов'язаннях керівництва підприємства. Вони є основою нашої довгострокової діяльності.

Зобов'язання керівництва підприємства

Проглянути PDF Розмір
Зобов'язання керівництва підприємства 1,50 MB
Основи безпеки 1,50 MB
Соціальна відповідальність 1,50 MB
Зобов'язання щодо захисту навколишнього середовища 1,50 MB
Code of Conduct 189 KB

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти