Rating Certificate | D&B

Компанія Dun & Bradstreet, всесвітній лідер у сфері надання економічної інформації про юридичні особи, засвідчує найкращий рейтинг компанії LKW WALTER (індекс платоспроможності 5А1).

Сертифікат платоспроможності | Creditreform

Бюро кредитних історій Creditreform підтверджує відмінну платоспроможність компанії LKW WALTER (індекс платоспроможності 100 і більше).

ISO 9001 | LRQA

Для організації та постійного удосконалення процесів і управління ними відповідно до міжнародних стандартів системи управління якістю ISO 9001 з метою підвищення рівня задоволеності клієнтів.

ISO 14001 | LRQA

Компанія LKW WALTER поставила собі за мету організувати свою підприємницьку діяльність так, щоби мінімізувати шкідливий вплив на довкілля. Для цього була введена сертифікована система екологічного менеджменту відповідно до стандарту ISO 14001:2004.

SQAS Attestation | CEFIC

«Safety and Quality Assessment for Sustainability» використовується для оцінки якості, безпеки та екологічності логістичних послуг відповідних постачальників.

HACCP | LRQA

Компанія LKW WALTER забезпечує виконання санітарно-гігієнічних вимог і стандартів безпеки харчових продуктів під час транспортування завдяки сертифікованій концепції HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) для харчових продуктів і споживачів.

КСВ і сталий розвиток | EcoVadis

EcoVadis — це міжнародна платформа для підприємств, які взяли на себе зобов'язання дотримуватися принципів соціальної відповідальності (КСВ) і сталого розвитку. Вона наглядає за результатами роботи її членів і надає відповідну оцінку. Компанії LKW WALTER було присвоєно рейтинг «Gold Recognition Level».

Responsible Care Certificate | ECTA

Всесвітня, добровільна ініціатива хімічної промисловості, що має на меті покращення ситуації у сфері охорони здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища за допомогою самоконтролю.

Business Superbrand Austria

Уже понад 20 років організація Superbrands оцінює найкращі торгові марки у понад 80 країнах світу. Критеріями для вибору торгових марок є їх популярність, імідж, поширеність та новаторський підхід.

Енергія води як джерело електроенергії | Wien Energie

Уже сьогодні вода є найважливішим відновлювальним джерелом енергії. Джерелом усієї електроенергії, що отримує WALTER GROUP, є енергія води. Таким чином наша корпорація підтримує стале виробництво електроенергії.

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти