Ви шукаєте вантаж?

В Європі, Росії, Центральній Азії, на Близькому Сході або в Північній Африці - ми завжди маємо завантаження! Оцініть вигоди нашої широкої пропозиції з доставки комплектних вантажів.


На порталі LOADS TODAY щоденно пропонуються вантажі (комплектні вантажі) по всій Європі з урахуванням оптимальної завантаженості Вашого автомобіля. Знайдіть безкоштовні актуальні пропозиції по завантаженням і отримайте інформацію щодо вибраних маршрутів по електронній пошті (підписка).

Огляд переваг нашої транспортної біржі:

Транспортна біржа LOADS TODAY Транспортна біржа LOADS TODAY
  • БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до найбільшої європейської бази даних завантажень
  • Щоденні пропозиції по завантаженням по електронній пошті
  • Онлайн-рахунок — огляд Ваших рахунків
  • Швидка та надійна оплата Ваших транспортних послуг
  • Ми розмовляємо з Вами та Вашими водіями однією мовою

Скористайтеся перевагами біржі LOADS TODAY — платформи для транспортних підприємств з усіх куточків Європи!

Зареєструйтеся зараз — безкоштовно та без зобов'язань — і оптимізуйте в такий спосіб завантаженість Вашої вантажівки (всю інформацію та паролі Ви отримаєте відразу)!


Не потрібно встановлювати програмне забезпечення. Транспортна біржа компанії LKW WALTER доступна цілодобово в режимі онлайн!


Часті питання щодо транспортної біржі LOADS TODAY

Найбільша в Європі база пропозицій по комплектним завантаженням Найбільша в Європі база пропозицій по комплектним завантаженням

Як знайти підходяще завантаження?

Ви можете самостійно шукати завантаження по всій Європі (наприклад: в Австрії, Чехії, Іспанії, Угорщині, Італії, Естонії, Фінляндії), Росії, Центральній Азії, Північній Африці та на Близькому Сході. Ви обираєте підхожий вантаж для Вашої вантажівки та подаєте заявку в режимі онлайн.


Транспортні замовлення Ви отримуєте через транспортну біржу за допомогою мережі Інтернет. Також можна проглянути виконані перевезення і відповідні рахунки.

Актуальні завантаження з цілої Європи Актуальні завантаження з цілої Європи

Як мені оптимізувати вільний вантажний об'єм?

Окрім вибору перевезень, запропонованих на транспортній біржі, у Вас є можливість повідомити про Вашу вільну вантажівку всій Європі. Незалежно від того, де ця вантажівка знаходиться — в Норвегії, Хорватії, Марокко чи в іншому місці. В цьому перевага співпраці з міжнародною транспортно-експедиційною компанією, такою як LKW WALTER!

Повідомити про вільні вантажні автомобілі
Додаток LOADS TODAY Додаток LOADS TODAY

Чи можу я знайти завантаження за допомогою мобільного телефону?

LOADS TODAY — провідна, європейська транспортна біржа для комплектних вантажів (FTL) — доступна також у вигляді мобільного додатку. Таким чином Ви отримуєте цілодобовий доступ до найактуальніших пропозицій по завантаженням!

Додаток LOADS TODAY
Менеджер з організації перевезень Наші співробітники розмовляють більш ніж 35 мовами

Яку роль відіграють Ваші менеджери з організації перевезень?

Наші кваліфіковані менеджери організовують вантажні перевезення по всій Європі, так що ми можемо оптимально завантажити Ваш вантажний автомобіль. Ми перевіряємо усі пропозиції для Ваших автомобілів і старанно плануємо кожне вантажне перевезення.

Незалежно від того, чи Ви шукаєте завантаження в Німеччині, Франції, Бельгії, Данії чи навпаки на Сході, наприклад, в Польщі, Румунії, Болгарії або Росії. В нашій транспортній біржі Ви завжди знайдете підходяще завантаження для Вашого автомобіля. Як керівник транспортної організації Ви відчуєте переваги співпраці з нами, оскільки ми є фахівцями в галузі логістики!

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти