Висока якість надання наших послуг – це запорука сталої діяльності на транспортному ринку. Ви та, в першу чергу, Ваш водій в значній мірі відповідальні за те, які враження виникнуть у наших клієнтів стосовно нашого підприємства та якості послуг. Фундаментом нашого іміджу є добре підготовлені та мотивовані водії, максимально ознайомлені з необхідною інформацією.

Використаннястяжних ременів

Достатня кількість засобів кріплення вантажу (стяжні ремені, кутники для захисту країв, протиковзні мати) та їх бездоганний стан — це основна умова для ефективного закріплення вантажу.

У наступному відеоролику показується, на що слід звернути увагу під час використання засобів кріплення вантажу.

Використаннястяжних ременів play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/transportunternehmer/lkw-walter-video-spanngurte.jpg

Попередження крадіжок

Необхідно дотримуватись маршрутів, вказаних у транспортному замовленні! Якщо вказівка щодо особливих маршрутів відсутня, Ви відповідаєте за вибір безпечного маршруту.

  • Використовуйте прямі маршрути по головним автомагістралям.
  • Зупиняйтесь виключно на безпечних стоянках, що знаходяться під охороною!
  • В жодному разі не зупиняйтеся на стоянках, в місцях відпочинку і т. д. («гарячі точки»), про які відомо, що вони небезпечні.
  • Маршрут і час відпочинку слід планувати відповідним чином!
Попередження крадіжок play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/transportunternehmer/lkw-walter-video-sicherheit-diebstahl.jpg

засоби індивідуального захисту (ЗІЗ)

Крім того, велике значення має для нас Ваша безпека! Виконання Вашої роботи у якості професійних водіїв без нещасних випадків – це не тільки наша мета, але й мета промисловості ЄС. Ми хочемо зробити свій вклад в досягнення даних цілей шляхом належних заходів з техніки безпеки та профілактичного захисту з використанням засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)! У наступному відеоролику ми пропонуємо короткий огляд правил поведінки при правильному застосуванні засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)!
 

Зареєструйтеся та станьте партнером!

Weitere Video-Clips sind nur für Partner zugänglich.
Зареєструйтеся зараз і скористайтеся багатьма перевагами співпраці!


Зареєструватися зараз! Увійти
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти