Ефективне закріплення вантажу залежить від його типу та починається з правильного пакування, завантаження, розміщення і кріплення вантажу відповідно до вимог перевезення. Лише добре запакований і розміщений товар можна закріпляти та перевозити без загрози безпеці дорожнього руху та самого перевезення.

Вплив сил на вантаж під час перевезення

У звичайному режимі пересування (також сюди належать екстрене гальмування, прискорення, об'їзд і погані дорожні умови) на вантаж впливають надмірні сили.

Наприклад, 0,5 G в сторону означає, що вантаж вагою 10 тонн може вдавитися в тент із силою до 5 тонн: 0,5 G = 50 % власної ваги.

Вплив сил на вантаж під час перевезення автомобільним транспортом

Вплив сил на вантаж під час перевезення автомобільним транспортом Вплив сил на вантаж під час перевезення автомобільним транспортом

Вплив сил на вантаж під час комбінованого перевезення

Під час сортування вагонів на залізничних станціях, а також гойдання та нахиляння на суднах на вантаж діють більші сили, ніж під час транспортування напівпричепів автомобільними шляхами.

Тому під час комбінованих перевезень слід вжити посилених заходів із кріплення:

  • Оскільки напівпричіп може бути завантажений в вагон проти напрямку руху, вантаж слід також захистити від зміщення назад.
  • Простежте за оптимальним розподілом навантаження в напівпричепі. Не перевантажуйте передню або задню частину!
 

Зареєструйтеся та станьте партнером!

Додаткова інформація щодо кріплення вантажу доступна тільки для партнерів.
Зареєструйтеся зараз і скористайтеся багатьма перевагами співпраці!


Зареєструватися зараз! Увійти
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти