Також ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари у Північній Африці. Наші основні країни — це Марокко (Марракеш) та Туніс (Туніс, Сфакс, Кайруан).

Транспортно-експедиційна компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організовує вантажні перевезення (перевезення комплектних вантажів) із будь-якого куточка Північної Африки в усі країни Європи та у зворотному напрямку. І все завдяки фідерним перевезенням. Окрім цього, ми пропонуємо максимальну безпеку за допомогою точного контролю і нашої мережі безпечних стоянок.
Атлаські гори в Північній Африці Атлаські гори в Північній Африці

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Використання тентових трейлерів
  • Перевезення «від дверей до дверей» без перевантаження
  • Короткі попередні повідомлення для прийому товару по всій Європі
  • Точний контроль за перевезенням завдяки найсучаснішим супутниковим системам навігації
  • Мережа безпечних стоянок в Марокко / Тунісі і по всій Європі

10 наших основних маршрутів на ринку вантажоперевезень Північна Африка

Основними транспортними маршрутами з/до Північної Африки (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Італія, Іспанія, Німеччина, Угорщина, Бельгія, Португалія, Австрія, Нідерланди, Румунія, Великобританія.
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Тут Ви отримаєте пропозицію на перевезення з/до Північної Африки!

Попросіть надати Вам не зобов'язувальну комерційну пропозицію на вантажні перевезення з або до Північної Африки. Заповніть форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані співробітника, який негайно зв'яжеться з Вами!
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

LKW WALTER — Ваша транспортно-експедиційна компанія для вантажних перевезень з/до Північної Африки > детальна інформація:

Наші співробітники розмовляють більш ніж 35 мовами Наші співробітники розмовляють більш ніж 35 мовами

Якими мовами розмовляє компанія LKW WALTER?

В компанії LKW WALTER працюють співробітники із понад 40 країн, які розуміють Ваші побажання стосовно максимальної економії витрат на перевезення, швидкого приймання товару й оптимального часу перевезення на більш ніж 35 мовах. Також ми розмовляємо мовами, важливими для перевезень комплектних вантажів у цільові ринки на Близькому Сході, в Північну Африку, Центральну Азію і Росію.
Перевезення судном в Північну Африку Перевезення судном в Північну Африку

Комбіновані перевезення до Північної Африки?

Марокко і Туніс є тими країнами в Північній Африці, що є частиною великої сітки маршрутів комбінованих перевезень компанії LKW WALTER. З усіх важливих економічних центрів Європи ми доставляємо Ваші товари в порти Іспанії або Італії. Звідси ми відправляємо їх судном в Марокко і Туніс. Ключове слово: фідерне перевезення. Ваші переваги: оминання заторів і ділянок доріг, де діє заборона руху, більша вантажомісткість при малих витратах, сучасне обладнання, визначення місцезнаходження за допомогою пристроїв GPS і багато іншого.
Табличка митниці Табличка митниці

Як компанія LKW WALTER організовує митне оформлення?

Компанія LKW WALTER просто та ефективно вирішує питання митного оформлення. У всіх важливих портах та часто використовуваних місцях перетину кордону компанія LKW WALTER має власних митних брокерів.
Відкритий боковий тент трейлера Відкритий боковий тент трейлера

Яких заходів безпеки вживає компанія LKW WALTER?

Безпека — це дуже важливе питання для компанії LKW WALTER. За допомогою великої кількості заходів нам вдається захистити людей і вантаж під час перевезення. Наприклад: для наших транспортних партнерів та їх водіїв ми розробили та впровадили програму навчання водіїв і довідник водія відповідно до міжнародних правил.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по Північній Африці будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по Північній Африці охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)

На які країни Ви хотіли б працювати в першу чергу?


^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти