Використовуючи сучасні транспортні засоби в сфері комбінованих перевезень (залізниця/вантажні автомобілі) ми доставимо ваш вантаж в будь-яку точку Китаю. У Ланьчжоу, Чженчжоу, Ченду і Шеньцень, а також в Сучжоу, Пекін і будь-яке інше місто країни.

Компанія LKW WALTER, Ваш європейський транспортний провайдер, організує для Вас вантажний транспорт (для комплектних вантажів) для перевезення по території Китаю та з будь якого регіону Китаю в усі країни Європи а також в Росію, Центральну Азію, на Близький Схід та назад. Транспортні перевезення залізницею відбуваються по новому Шовковому шляху з використанням 40-футових контейнерів. Ми гарантуємо оптимальні терміни доставки за конкурентоспроможними фрахтовими тарифами.

Заборонене місто Заборонене місто

Ваші переваги при співпраці з компанією LKW WALTER

  • Короткі строки перевезення вантажів по новому Шовковому шляху.
  • Контроль за перевезенням за допомогою системи GPS
  • Швидке прийняття Ваших повних завантажень
  • Перевезення «від дверей до дверей» без перевантаження
  • ОДИН партнер в цілому Китаї.

Наші 10 найкращих маршрутів на ринку Китаю

Основними транспортними маршрутами з/до Китаю (імпорт/експорт) для перевезення комплектних вантажів (FTL) є:
Росія, Австрія, Словаччина, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Франція, Польща, Чехія, Іспанія
Компанія LKW WALTER також організовує щоденні відправлення в усі інші країни Європи!

Цінову пропозицію для Вас щодо вантажних перевезень по території Китаю Ви знайдете тут!

Дозвольте створити для Вас вільну цінову пропозицію щодо вантажних перевезень залізницею з чи до Китаю.
Заповнивши формуляр, Ви відразу отримаєте контактні дані вашого особистого консультанта, який зв'яжеться з Вами протягом восьми годин (з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00).
Натисніть тут, щоб отримати не зобов'язувальну пропозицію

Компанія LKW WALTER — Ваш транспортний провайдер в сфері перевезень контейнерів залізницею до Китаю > додаткову детальну інформацію ви знайдете тут:

Відкритий боковий тент трейлера Відкритий боковий тент трейлера

Яких заходів безпеки вживає компанія LKW WALTER?

Безпека — це дуже важливе питання для компанії LKW WALTER. За допомогою великої кількості заходів нам вдається захистити людей і вантаж під час перевезення. Наприклад: для наших транспортних партнерів та їх водіїв ми розробили та впровадили програму навчання водіїв і довідник водія відповідно до міжнародних правил. Крім того, ми забезпечуємо надійне транспортування в сфері комбінованих перевезень завдяки оптимальному розташуванню 40-ка футових контейнерів на платформі.
Ділова зустріч в компанії LKW WALTER Ділова зустріч в компанії LKW WALTER

Наскільки гнучко реагує компанія LKW WALTER?

В компанії LKW WALTER інформація передається дуже ефективно. Усі рішення приймаються швидко та відповідно до ситуації. Менеджери з роботи з ключовими клієнтами, менеджери з продажу і транспортні менеджери працюють під одним дахом. Окрім цього, ми щоденно підтримуємо контакт з нашими клієнтами, водіями, а також з місцями завантаження і розвантаження.
Aвтомобільні вантажоперевезення Aвтомобільні вантажоперевезення

Які сильні сторони має компанія LKW WALTER?

Компанія LKW WALTER — це Ваш партнер у сфері європейських вантажних перевезень, що пропонує Вам найвищі стандарти якості, безпеки та захисту навколишнього середовища. Ви відчуєте переваги інноваційних транспортних рішень у сфері комбінованих перевезень і зможете отримати індивідуальну та компетентну консультацію на всіх європейських мовах.
Напівпричіп під час завантаження портальним краном в Любеку Напівпричіп під час завантаження портальним краном в Любеку

На яких маршрутах компанія LKW WALTER використовує комбіноване перевезення?

Компанія LKW WALTER пропонує комбіновані перевезення з Китаю в Австрію, Росію, Словаччину, Іспанію, країни Бенілюксу та в зворотному напрямку. Ваші переваги: гарантована або більша вантажомісткість при менших витратах, об'їзд місць з обмеженим рухом транспорту, контроль за перевезенням за допомогою системи GPS, просте і надійне завантаження завдяки сучасному обладнанню, висока гнучкість та багато іншого.

У Вас ще є питання?
Наші фахівці з Китаю завжди до ваших послуг:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці з Китаю завжди проконсультують вас!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти