Міжнародні перевезення тентованими вантажівками

Швидке приймання Ваших вантажів (комплектні вантажі/FTL) по всій Європі гарантує наша ефективна мережа надійних транспортних партнерів, що створювалась протягом понад 60 років.


Під час перевезення автомобільним транспортом компанія LKW WALTER особливу увагу приділяє не тільки аспекту ефективності, але й захисту навколишнього середовища.

  • Розумне програмне забезпечення для планування перевезення
  • Вантажівки з низьким рівнем шуму та викидів шкідливих речовин
  • Кругорейс та тристоронні перевезення
  • Найсучасніші супутникові системи навігації

Наші спеціальні знання та навички дозволяють нам оптимально поєднувати товарні потоки наших клієнтів (з урахуванням їх специфічних вимог), завдяки чому мінімізуються порожній пробіг і час простою.


Вантажні автомобільні перевезення у Європі

Як лідер європейського ринку перевезень комплектних вантажів (FTL) ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари у будь-якому місці континенту між Нордкапом і Сицилією.


Вантажні автомобільні перевезення у Європі

Вантажні перевезення Росія

Ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари у будь-якому куточку Російської Федерації: у Москві та Санкт-Петербурзі, а також в Єкатеринбурзі або Владивостоці.


Вантажні перевезення Росія

Вантажні перевезення Кавказ

Завдяки багаторічному досвіду та спеціальним знанням і навичкам ми виконуємо транспортні перевезення по всьому регіону: у Вірменію, Азербайджан або Грузію.


Вантажні перевезення Кавказ

Вантажні перевезення Центральна Азія

Завдяки найсучаснішому обладнанню ми завантажимо та розвантажимо Ваш вантаж у Казахстані, Узбекистані або в Туркменістані, Таджикистані та Киргизстані.


Вантажні перевезення Центральна Азія

Вантажні автомобільні перевезення Близький Схід

Відчуйте переваги вигідних фрахтових ставок у будь-якому куточку Близького Сходу: в Сирії, Ірані, Саудівській Аравії чи Катарі.


Вантажні автомобільні перевезення Близький Схід

Вантажні перевезення Північна Африка

Також ми завантажимо та розвантажимо Ваші товари у Північній Африці. Наші основні країни — це Марокко (Марракеш) та Туніс (Туніс, Сфакс, Кайруан).


Вантажні перевезення Північна Африка

Парк

Під час вантажних перевезень використовуються стандартні транспортні засоби, такі як тентові напівпричепи.


Парк

Партнери-перевізники

LKW WALTER гарантує ретельний відбір транспортних партнерів.


Партнери-перевізники

Інша інформація:

LKW WALTER - Європа ^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання