Rating Certificate | D&B

Компанія Dun & Bradstreet, всесвітній лідер у сфері надання економічної інформації про юридичні особи, засвідчує найкращий рейтинг компанії LKW WALTER (індекс платоспроможності 5А1).

Сертифікат платоспроможності | Creditreform

Бюро кредитних історій Creditreform підтверджує відмінну платоспроможність компанії LKW WALTER (індекс платоспроможності 100 і більше).

ISO 9001 | LRQA

Для організації та постійного удосконалення процесів і управління ними відповідно до міжнародних стандартів системи управління якістю ISO 9001 з метою підвищення рівня задоволеності клієнтів.

ISO 14001 | LRQA

Компанія LKW WALTER уклала зобов'язувальну угоду з компанією «Регістр Ллойда» щодо сертифікації її системи екологічного менеджменту відповідно до стандарту ISO 14001. Аудит буде здійснено в листопаді 2016 року.

SQAS Сертифікат | CEFIC

«Система оцінки безпеки та якості» (Safety and Quality Assessment System) використовується для оцінки якості, безпеки та екологічності логістичних послуг відповідних постачальників.

HACCP | LRQA

Компанія LKW WALTER забезпечує виконання санітарно-гігієнічних вимог і стандартів безпеки харчових продуктів під час транспортування завдяки сертифікованій концепції HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) для харчових продуктів і споживачів.

КСВ і сталий розвиток | EcoVadis

EcoVadis — це міжнародна платформа для підприємств, які взяли на себе зобов'язання дотримуватися принципів соціальної відповідальності (КСВ) і сталого розвитку. Вона наглядає за результатами роботи її членів і надає відповідну оцінку. Компанії LKW WALTER було присвоєно рейтинг «Silver Recognition Level».

Responsible Care Certificate | ECTA

Всесвітня, добровільна ініціатива хімічної промисловості, що має на меті покращення ситуації у сфері охорони здоров'я, безпеки та захисту навколишнього середовища за допомогою самоконтролю.

Business Superbrand Austria

Уже понад 20 років організація Superbrands оцінює найкращі торгові марки у понад 80 країнах світу. Критеріями для вибору торгових марок є їх популярність, імідж, поширеність та новаторський підхід.

Енергія води як джерело електроенергії | Wien Energie

Уже сьогодні вода є найважливішим відновлювальним джерелом енергії. Джерелом усієї електроенергії, що отримує WALTER GROUP, є енергія води. Таким чином наша корпорація підтримує стале виробництво електроенергії.

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання