We care for our ENVIRONMENT

Захисту навколишнього середовища належить сьогодні до найважливіших тем суспільства, промисловості і звичайно ж транспорту. Для LKW WALTER це не пусті слова. За останні десятиріччя ми досягли значних результатів в цьому напрямку.

LKW WALTER належить до лідируючих компаній Європи, що пропонує екологічні транспортні рішення зі зниженням викиду CO2 більш ніж 400 000 тон в рік.

Марка "GREEN transport" означає наступне

  • Посилене залучення транспортних партнерів, які використовують обладнання, що захищає навколишнє середовище, (EURO 5/6)
  • Постійні інвестиції в сучасні комбіновані технології
  • Стабільна тенденція збільшення кількості комбінованого транспорту серед автомобільного та залізничого транспорту з 1984
  • Використання альтернативного транспорного методу - "каботаж" де можливо
  • Оптимізація транспортного планування - подальше зниження пустого пробігу (філософія кругорейсів)
  • Зобов'язання щодо використання залізничного й морського транспорту замість вантажних автомобілів в рамках комбінованих перевезень

Перевірка зменшення викидів вуглекислого газу

Перевірте, чи для перевезення комплектних вантажів можна використати сітку маршрутів комбінованих перевезень LKW WALTER і зменшити забруднення довкілля вуглекислим газом!

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти