Інтернет речей, великі дані та штучний інтелект — Цифрова ера відкриває багато можливостей. Вона пришвидшує зміни й поєднує багато сфер на підприємстві. Окрім цього, вона впливає на методи роботи та спілкування з нашими клієнтами й партнерами.

Електронний моніторинг транспорту

Filmstreifen play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/kunden/digital/filmstreifen.gif
Компанія LKW WALTER інтенсивно працює над оптимізацією процесів за допомогою цифрових рішень. Ми спрощуємо й автоматизуємо перевезення за допомогою наших нових технологій і концепцій для інтеграції всіх учасників і процесів у логістичному ланцюгу, підвищення прозорості та якості даних і пришвидшення передачі інформації й даних.

7 вагомих причин обрати LKW WALTER

Переконайтеся у Ваших перевагах! Натисніть тут, щоб отримати пропозицію, яка ні до чого не зобов'язуватиме.

Докладно про переваги комп'ютеризації

Інтелектуальна перевага завдяки моніторингу перевезення Інтелектуальна перевага завдяки моніторингу перевезення

Інтелектуальна перевага завдяки моніторингу перевезення

Наші автомобілі оснащені найсучаснішими телематичними системами. Ми слідкуємо за ними автоматично. Ці системи постійно вираховують очікуваний час прибуття (англ. ЕТА) з урахуванням часу поїздки, що залишився, і поточної ситуації на дорогах. Так ми завжди знаємо, де є Ваш вантаж, чи коли вантажівка прибуде в місце завантаження або розвантаження. Якщо виникають незаплановані обставини, наш транспортний менеджер одразу отримує відповідну інформацію й опрацьовує альтернативні рішення.


Слідкуйте за Вашими перевезеннями! Також Ви можете слідкувати за всім процесом перевезення й очікуваним часом прибуття. Наш портал клієнта CONNECT надає відповідну інформацію в реальному часі з моменту розміщення замовлення й до розвантаження. Ви можете використати цю інтелектуальну перевагу для оптимізації Ваших процесів.


ВАША ВИГОДА

 • Вчасне отримання інформації
 • Оптимальне використання перевантажувальних платформ
 • Уникання простоїв
 • Краще обслуговування клієнтів
 • Автоматизація Ваших процесів
Індивідуальне виконання перевезень Індивідуальне виконання перевезень

Індивідуальне виконання перевезень

Компанія LKW WALTER пропонує індивідуальні транспортні рішення. Тому ми маємо зробити так, щоби наші співробітники завжди мали доступ до всієї інформації щодо Ваших особливих вимог. З цієї причини ми зберігаємо всю важливу для перевезень інформацію клієнтів в ЦЕНТРАЛЬНІЙ базі даних.


Окрім цього, за допомогою конфігуратора робочого процесу ми враховуємо Ваші особливі робочі етапи. У такий спосіб ми можемо організовувати Ваші бізнес-процеси та визначати індивідуальні й автоматизовані засоби моніторингу. Це дає змогу точно керувати всім процесом перевезення й підвищує ефективність під час планування та реалізації.


ВАША ВИГОДА

Урахування індивідуальних вимог під час планування та реалізації:
 • Час роботи
 • Авізо
 • Обладнання для кріплення вантажу та багато іншого
Водії максимально ознайомлені з необхідною інформацією завдяки додатку LOADS TODAY Водії максимально ознайомлені з необхідною інформацією завдяки додатку LOADS TODAY

Водії максимально ознайомлені з необхідною інформацією завдяки додатку LOADS TODAY

Добрий водій — це один з основних факторів успішного перевезення. Наш додаток LOADS TODAY також робить вагомий вклад для цього. Він зменшує час навчання нових водіїв і надає їм інформацію щодо індивідуальних вимог.


За допомогою «віртуальних контрольних пунктів» ми фокусуємося на правилах внутрішнього розпорядку на Вашому підприємстві. Коли водій прибуває в один із заданих контрольних пунктів, він отримує інструкції щодо Вашого місця завантаження чи розвантаження у додатку LOADS TODAY. У такий спосіб він вчасно дістає потрібну інформацію.


Окрім цього, інтегровані в додаток модулі дистанційного навчання надають водіям фахову інформацію в спрощеній формі, як-от інформацію щодо засобів індивідуального захисту або заходів для кращого кріплення вантажу.


ВАША ВИГОДА

 • Зменшує час навчання водіїв
 • Оптимальне обслуговування під час виконання перевезення
 • Зрозуміле подання інформації завдяки зображенням і відеороликам
Ваш товар у надійних руках Ваш товар у надійних руках

Ваш товар у надійних руках

LKW WALTER гарантує максимальну безпеку за допомогою різних заходів. Так, наприклад, на нас працюють лише перевірені водії. Окрім цього, враховуючи запланований час поставки, ми вибираємо той маршрут, який є найшвидшим і найбезпечнішим.


Коли Ваш вантаж у дорозі, ми цілодобово контролюємо перевезення за допомогою сучасних телематичних систем. Під час перерв наші водії знають, що можна зупинятися лише на безпечних стоянках, які пройшли аудит. Наша індивідуально налаштована функція геозон автоматично інформує Вас про прибуття автомобіля в місце завантаження й розвантаження.


ВАША ВИГОДА

 • Покращення безпеки перевезення
 • Використання стоянок, які пройшли аудит
 • Уникнення заборонених зон (наприклад, місць із високим ризиком крадіжок)
Забезпечення достатньої кількості машин під час коливання обсягів Забезпечення достатньої кількості машин під час коливання обсягів

Забезпечення достатньої кількості машин під час коливання обсягів

Завдяки нашій співпраці з надзвичайно великою кількістю перевірених транспортних партнерів ми можемо напрочуд швидко реагувати на сезонні або кон'юнктурні коливання.


Одне натискання кнопки дає змогу побачити всі вантажівки, які зараз є вільними й біля Вас. У такий спосіб ми уникаємо (часо)затратного пошуку підхожої кількості вантажних місць.


Наші транспортні менеджери слідкують, щоби не було порожніх пробігів, й об'єднують доступні вантажні місця, щоби гнучко реагувати на Ваші потреби. Окрім цього, завдяки відповідальному плануванню ми гарантуємо, що навіть у разі великих коливань у нас завжди буде місце для Вашого вантажу.


ВАША ВИГОДА

 • Додаткові машини
  – По всій Європі
  – Під час автомобільного та комбінованого перевезення
 • Виключно перевірені транспортні партнери
CONNECT — огляд замовлень одним натисканням кнопки CONNECT — огляд замовлень одним натисканням кнопки

CONNECT — огляд замовлень одним натисканням кнопки

За допомогою нашого порталу клієнта CONNECT Ви оформляєте транспортні замовлення просто і швидко. Ви надсилаєте Вашу заявку в режимі онлайн, отримуєте інформацію про вантажівку й можете переглядати товаросупровідні документи.


Окрім цього, на порталі CONNECT можна слідкувати за перебігом перевезення в реальному часі. З моменту розміщення замовлення й до самого розвантаження Ви отримуєте інформацію щодо очікуваного часу прибуття (англ. ETA) Вашого вантажу і пройдених етапів. У разі виникнення незапланованих обставин, як-от затор, Ви отримаєте відповідне сповіщення.


Портал CONNECT перекладений на 27 мов і злагоджено працює з додатком LOADS TODAY. Водій підтверджує пройдений етап, як-от завантаження, й зберігає цей статус у додатку. Ця інформація автоматично з'являється на порталі. У такий спосіб Ви завжди можете контролювати Ваші замовлення.


ВАША ВИГОДА

 • Цілодобовий доступ (24/7)
 • Огляд замовлень із поточним статусом перевезення
 • Завантаження товаросупровідних документів

Портал клієнта CONNECT

Можливість мережевої взаємодії Можливість мережевої взаємодії

Можливість мережевої взаємодії

LKW WALTER використовує найсучасніші технології, щоби ще ефективніше організувати співпрацю з Вами. Так ми оптимізуємо транспортні процеси й автоматизуємо їх, якщо це можливо й потрібно. Це дає нам багато переваг, як-от зменшення адміністративних витрат на процеси, що повторюються.


Оптимізація транспортних процесів означає для нас пристосування до ваших ІТ. Наші стандартизовані інтерфейси API (англ. Application Programming Interface) дають змогу автоматизувати ваші процеси та сприяють надійному і швидкому обміну даними.


Важливо: ми обробляємо майже всі формати! Наприклад, електронний обмін даними. За потреби також можемо застосовувати індивідуальні ІТ-рішення.


ВАША ВИГОДА

 • Приймання Ваших даних — стовідсоткова якість даних
 • Автоматичні повідомлення про статус перевезення або розташування
 • Надійне оформлення з технічної й операційної точки зору

Electronic Data Interchange (EDI)

Комп'ютеризація створює багато нових засобів і можливостей. LKW WALTER використовує їх разом із розумними рішеннями, які спрощують і автоматизують процеси, а також постійно підвищують якість перевезень. Інакше кажучи: LKW WALTER дбає про майбутнє перевезень уже сьогодні.

Ще залишилися питання щодо комп'ютеризації?

Вам потрібно більше інформації, загальна інформація або маєте особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви відразу отримаєте контактні дані відповідного співробітника!

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти