Відчуйте переваги комбінованого перевезення – залізниця-вантажівка і море-вантажівка.

1. Достатні можливості для завантаження

Число перевезень вантажними автомобілями у Європі постійно зростає. В розгар сезону зменшується кількість вільного транспорту. Тому забезпечте собі постійну можливість завантаження завдяки комбінованому перевезенню!


LKW WALTER - Arrow ButtonЯк організовані комбіновані перевезення?

2. Забудьте про затори, заборони на перевезення і обмеження руху транспорту

Заборона на перевезення у вихідні та святкові дні або в нічний час не поширюється на такі види транспорту як поїзди і судна. Окрім цього вони пересуваються без заторів.

3. Сучасне обладнання – просте та безпечне завантаження

Понад 8000 напівпричепів, що можна піднімати краном, – сертифіковані згідно зі стандартом EN 12642 XL – забезпечують швидке та безпечне завантаження Ваших вантажів.


LKW WALTER - Arrow ButtonПарк транспортних засобів для комбінованих перевезень

4. Визначення місцезнаходження за допомогою пристроїв GPS

Всі напівпричепи оснащені системою супутникового спостереження. Таким чином Ви завжди знаєте, де знаходиться Ваш товар.

5. Збільшення вантажомісткості – зменшення витрат

Комбіновані перевезення забезпечують більшу вантажопідйомність (до 29 тон). Таким чином Ви економите час на вантажно-розвантажувальні роботи та гроші, а також зменшуєте адміністративні витрати.

6. Використовуйте високу гнучкість

Чи хотіли б Ви ефективніше управляти Вашим персоналом і уникнути спішної роботи під час завантаження чи вивантаження? Тоді використайте нашу систему «Склад на колесах». Вирішуйте самі, коли Ви хочете завантажити чи вивантажити товар: зараз, пізніше чи вночі! Таким чином Ви оптимально використаєте Ваших вантажників, уникнете непотрібного очікування та додаткових витрат на персонал.

7. Ваш внесок у захист довкілля і соціальну відповідальність

В порівнянні з автомобільними перевезеннями Ви суттєво зменшуєте рівень викидів шкідливих речовин, особливо парникового газу CO2. У випадку комбінованого перевезення «Залізниця» на ~55 % і у випадку комбінованого перевезення «Паром» на ~75 %. Довкілля, суспільство і звичайно ж Ваші клієнти будуть Вам вдячні! LKW WALTER - CO2 Chart

У Вас ще є питання?
Наші фахівці по комбінованим перевезенням будуть раді допомогти Вам:

Вам потрібна детальна або загальна інформація, або ж у Вас є особливі вимоги? Заповніть контактну форму, і Ви одразу ж отримаєте контактні дані відповідного співробітника!
Наші фахівці по комбінованим перевезенням охоче нададуть всю необхідну інформацію!
Тут Ви можете переглянути додаткові запитання/відповіді, що стосуються теми комбінованих перевезень:
Часті питання (ЧаПи)
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання