Як організовані комбіновані перевезення? play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-video-kombinierter-verkehr.jpg
  • Компанія LKW WALTER довгостроково винаймає фіксовані місця на морських суднах та поїздах – від окремих вагонів (вагони для перевезення контейнерів) до цілих поїздів, що є власністю компанії LKW WALTER (маршрутні вантажні поїзди, англ. «company trains»).

 

  • Наші транспортні менеджери організовують попереднє перевезення (Pre-Carriage) до комбінованого терміналу/порту вантажними автомобілями, що управляються спеціально навченими водіями.

 

  • Весь трейлер ставиться на поїзд або судно. Ваш товар не перевантажується!

 

  • Основний шлях до залізничної станції призначення або порту призначення трейлер долає залізничними коліями або морем.

 

  • Після прибуття на залізничну станцію призначення або в порт призначення відбувається наступне перевезення (On-Carriage) вантажним автомобілем.

 

  • За допомогою пристроїв GPS наші транспортні менеджери контролюють перевезення від моменту прийому вантажу до моменту його видачі через наш портал «Fleeture» – систему контролю перевезення, що належить компанії LKW WALTER.

 

  • У разі потреби ми розробляємо для наших клієнтів нові транспортні маршрути для комбінованого перевезення.

 

Комбіновані перевезення «автомобільний транспорт – залізниця»:

Комбіновані перевезення «автомобільний транспорт – водний транспорт»:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти