Ефективне закріплення вантажу залежить від його типу та починається з правильного пакування, завантаження, розміщення і кріплення вантажу відповідно до вимог перевезення. Лише добре запакований і розміщений товар можна закріпляти та перевозити без загрози безпеці дорожнього руху та самого перевезення.

Методи кріплення вантажу

Кріплення вантажу з геометричним замиканням

Кріплення з геометричним замиканням: кріплення у напрямку руху за допомогою піддонів Кріплення з геометричним замиканням: кріплення у напрямку руху за допомогою піддонів

Під час кріплення з геометричним замиканням вантаж розміщується впритул до обмежувальних частин вантажного відділення (передня стінка, бокова стінка, стійки і т. д.) і без вільного простору між окремими одиницями вантажу.
Кріплення вантажу з геометричним замиканням у поєднанні з напівпричепом з сертифікатом XL є дуже ефективним методом кріплення.

Якщо це неможливо зробити через характеристики вантажу, геометричного замикання можна досягти за допомогою стяжних ременів і допоміжних засобів.

Кріплення вантажу з силовим замиканням

Силове замикання завдяки кріпленню знизу Силове замикання завдяки кріпленню знизу

Під час кріплення вантажу з силовим замиканням збільшується сила тяжіння шляхом кріплення вантажу знизу, і в такий спосіб покращується кріплення вантажу.

Цього можна досягнути, наприклад, за допомогою кріплення стяжними ременями знизу.

 

Зареєструйтеся та станьте партнером!

Додаткова інформація щодо кріплення вантажу доступна тільки для партнерів.
Зареєструйтеся зараз і скористайтеся багатьма перевагами співпраці!


Зареєструватися зараз! Увійти

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти