Успішні тренери супроводжуватимуть Вас протягом Вашого навчання. Успішні тренери супроводжуватимуть Вас протягом Вашого навчання.
Найкраща освіта, постійне навчання та підвищення кваліфікації — це фундаментальні складові нашої корпоративної культури. Окрім цього, висококваліфіковані співробітники з високим рівнем соціальної компетентності — це ключ до успіху компанії.

Академія WALTER ACADEMY – „серце“ нашої компанії – це центр для навчання і підвищення кваліфікації, де проводяться обрані тренінги, семінари, конференції та спеціальні заходи. Це — місце для зустрічей та обговорень, тут народжуються нові ідеї.

В академії WALTER ACADEMY, що розташована в будинку, де колись мешкала сім'я засновників компанії, створені ідеальні умови не тільки для здобуття нових знань, але й для передачі наших основних цінностей і нашої філософії майбутнім поколінням співробітників. Академія WALTER ACADEMY пропонує унікальний спосіб знайомства зі світом концерну WALTER GROUP.
„Суть керівництва полягає в тому, щоб бути втіленням цінностей і хорошим учителем.“
(Цитата засновника нашої компанії)
Успіх починається з правильної освіти!
Успіх починається з правильної освіти!
WALTER ACADEMY - Столова
WALTER ACADEMY - Столова
WALTER ACADEMY - Шкільні приміщення
WALTER ACADEMY - Шкільні приміщення

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти