Шлях до успіху починається з правильного навчання

Будь-який шлях розпочинається з першого кроку: У нас Ваш кар'єрний шлях починається з тренінгу «Train the Winner». Тут Ви дізнаєтеся про ваші інструменти — вiд професіоналiв, на практиці та під час спілкування.

 

Навчання під час роботи означає, що Ви із самого початку приймаєте активну участь в діяльності фірми. Численні фахові семінари і тренінги гарантують Вам індивідуальне базове навчання. Їх проводять досвідчені тренери.

 

Після цього Ви оберете особисту область дiяльностi згідно з Вашими талантами і навичками.

Підвищення кваліфікації — дбайте про своє майбутнє

Індивідуальні можливості підвищення кваліфікації, такі як тренінги з маркетингу і торгівлі, фахові курси, семінари з управління, тренінги особистісного розвитку, розвивають Ваші таланти. Постійний супровід в рамках нашої навчальної програми допомагає Вам застосовувати вивчені фахові знання на практиці.

 

WALTER ACADEMY

 

Ми розмовляємо з нашими діловими партнерами на їх рідній мові. Ми розмовляємо з нашими діловими партнерами на їх рідній мові.

«Ми розмовляємо всіма європейськими мовами!»

З нашими діловими партнерами ми спілкуємося на їх рідній мові. На окремих тренiнгах або на групових курсах Ви можете вивчити нову мову або покращити Ваші знання іноземної мови. Мовні тренінги в різних містах Європи (наприклад, Санкт-Петербурзі, Кракові, Лісабоні або Малазі) доповнюють Вашу освіту останнім штрихом.

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти