Завдання з перспективою на майбутнє ...

Всесвітній товарообмін росте з кожним роком. Сучасні комунікаційні технології полегшують налагодження глобальних ділових зв'язків.

 

Швидкий, надійний товарообмін вимагає оптимальних і гнучких транспортних рішень. З однієї сторони, це пов'язано з численними професійними можливостями, з іншої сторони, з гарантованою перспективою на майбутнє.

 

Компанія LKW WALTER досить незалежна від коливань кон'юнктури завдяки нашій спеціалізації в транспортному бізнесі, збалансованій клієнтській структурі, що складається з невеликих і середніх компаній та міжнародних концернів, та їх великій галузевій різноманітності.

 

Це гарантує підприємству безпеку та постійний успіх.

Завантаження трейлера в терміналі в Ростоку
Завантаження трейлера в терміналі в Ростоку
Менеджер з організації перевезень
Менеджер з організації перевезень
Автомобільні перевезення Truck & Trailer
Автомобільні перевезення Truck & Trailer

Інновації через нововведення в галузі комбінованих перевезень

Постійно зростаючі об’єми перевезень вимагають інноваційних транспортних рішень, які відповідають зміні клімату та мінливим цінам на пальне. З 1984 року компанія LKW WALTER застосовує нові підходи в організації комбінованих перевезень — залізниця-вантажівка і фідерне перевезення.

Спрощене відображення європейської мережі компанії LKW WALTER в сфері комбінованих перевезень Маршрути комбінованих перевезень

Завдяки понад 300 щоденним відправкам на більш ніж 200 морських та залізничних маршрутах компанія LKW WALTER об'єднує всі важливі економічні центри Європи.

 

Як один з найбільших європейських організаторів комбінованих перевезень LKW WALTER допомагає цією екологічно нешкідливою транспортною альтернативою знизити рівень викидів CO2.


Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти