Робота винагороджується!

Підприємницька діяльність - суттєвий компонент нашої філософії. За допомогою нашої системи управління інформацією Ви отримуєте усі результати, порівняння та аналізи. Ми хочемо, щоб усі співробітники думали і діяли відповідно до підприємницької філософії. Завдяки цьому виграємо всі ми. Тому ми залучаємо наших співробітників до успіху підприємства за допомогою привабливої системи премій.

 

Переваги

Пакет переваг — це приємне визнання і додатковий стимул для високого рівня ефективності наших співробітників. Наприклад, ми пропонуємо...

 

Championat
чемпіонат: щорічно ми роздаємо привабливі нагороди співробітникам найкращих відділів. 
Restaurant
наш ресторан для співробітників з економним рівнем цін в офісі у Вінер-Нойдорфі і знижки на обіди в певних ресторанах в Куфштайні. 
Inhouse Pub
наш затишний паб, де можна випити каву в обід чи в кінці робочого дня. 
Shuttle Service
наші комфортні безкоштовні переїзди між Віднем і Вінер-Нойдорфом. 
Дитячий садок
сучасний приватний дитячий садок з яслами біля офісу у Вінер-Нойдорфі. 
Events
наше улюблене літнє свято і корпоративна вечірка на Різдво, спортивні турніри, вікторини, що регулярно проводяться в пабі, а також численні події, що організовуються ініціативними співробітниками. 

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти