Компанія LKW WALTER була заснована в 1924 році як мале сімейне підприємство і сьогодні вважається великим підприємством у сфері європейських перевезень комплектних вантажів, і входить у Top-100 підприємств Австрії. Група WALTER GROUP — це фінансово здоровий та сильний австрійський приватний концерн. Ми дбаємо про сталий розвиток і стабільність. Це також стосується Вашої освіти, яку ми вважаємо важливою інвестицію в майбутнє нашого підприємства.

  • Ми зацікавлені у вашій довгостроковій співпраці з нами.
  • Ми навчаємо та підтримуємо Вас у ході Вашого розвитку і становлення.
  • Ми сприяємо розвитку Вашої професійної та соціальної компетенції.
  • Ми пропонуємо Вам робочі умови в дружній атмосфері, що мотивуватимуть до досягнення високих цілей.
  • Широкі повноваження щодо прийняття компетентних рішень забезпечують швидкий кар'єрний ріст для наших успішних співробітників.
  • Керівні посади займають виключно наші працівники!

 

Група WALTER GROUP розвивається постійно та стало. Ростіть разом з нами!!

 

LKW WALTER - 1924
1924
LKW WALTER - 1983
1983
LKW WALTER - 2014
2014
Мій, як підприємця, внесок для тривалого економічного успіху LKW WALTER - знаходити для нашої фірми найкращі таланти з усієї Європи. Ми почали як невелике родинне підприємство, а сьогодні ми - велика сім'я, завданням якої є зробити внесок в економічний добробут та соціальну єдність у згоді з нашою природою та навколишнім середовищем.

Уривок з промови засновника фірми та голови наглядової ради з приводу його 85 дня народження
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти