Діяльність і динаміка

Менеджер з організації перевезень Менеджер з організації перевезень

Від моменту замовлення до розвантаження товару наші досвідчені транспортні менеджери контролюють кожне окреме транспортне замовлення і піклуються про його бездоганне виконання.

 

Як транспортний менеджер Ви відповідаєте за створення мережі клієнтів і транспортних партнерів по всій Європі. Ви підтримуєте прямий контакт з водіями і чітко контролюєте перевезення. Вся інформація спрямовується до Вас. Це означає, що Ваша робота вимагає інтенсивного спілкування. На нашу думку, робота в команді — це ключ до успіху.

 

Ви працюєте в маленьких командах, відчуваючи власну відповідальність, «в якості підприємця» в компанії (центрі прибутку). Ви плануєте свої економічні цілі і приймаєте комерційну відповідальність.

 

Ваші завдання:

  • Ви представляєте сполучну ланка між клієнтами зі сфери промисловості і торгівлі і нашими транспортними партнерами.
  • Ви організовуєте і керуєте міжнародними перевезеннями (наземний транспорт і комбіновані перевезення).
  • Ви самостійно проводите перемовини щодо купівлі та продажу.
  • Ви — контактна особа для відомих міжнародних компаній.
  • Ви подорожуєте до наших ділових партнерів з усієї Європи.
  • Ви аналізуєте і оптимізуєте наші міжнародні товарні потоки.
  • Ви самостійно контролюєте успіх за допомогою нашої системи управління інформацією.
play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/bewerber/lkw-walter-transportmanager-intro.jpg

Stefanie K., Transport Managerin:
«Кожен день приносить нові випробування. Завдяки тісній співпраці між клієнтами і транспортними партнерами покращуються не тільки знання іноземної мови, але й пізнаються різні характери та культури. У нас ніхто не сидить один в комірчині, ми всі працюємо разом в злагоджених командах. Щоденно, відчуваючи позитивну робочу атмосферу, мене переповнюють нові почуття радості».

 

Dieter S., Transport Manager:
«В моїй роботі мені подобається багатогранність: пошук нових клієнтів, допомога транспортним партнерам, організація ділових поїздок, розвиток нових ринків. Окрім цього, я маю змогу використовувати та розвивати мої знання іноземної мови».


Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти