Літня практика

У літні місяці ми пропонуємо активним учням і студентам ознайомитися з нашою роботою на практиці.

 

Ця можливість передбачена для студентів вищих учбових закладів, які вивчають економіку, туризм і техніку або інші техніко-економічні дисципліни.

Стажування

Набирайтеся досвіду під час стажування Набирайтеся досвіду під час стажування

Студенти факультетів, орієнтованих на міжнародні відносини, мають можливість пройти багатомісячне стажування в одному з наших офісів.

 

Набирайтеся досвіду!

 

У нас практиканти не є сторонніми спостерігачами. Із самого початку вони приймають активну участь в діяльності фірми у супроводі досвідчених тренерів. Навчання під час роботи — це наше гасло!

 

Завдання і коло обов'язків будуть відповідати рівню Ваших знань і підготовки. Таким чином Ви матимете можливість проявити ваші таланти і сильні сторони.

Daniel S., HAK Wien:
«Стажування у компанії LKW WALTER було однією із найяскравіших подій мого останнього навчального року. Сімейна робоча атмосфера вразила мене, і мені одразу ж захотілося дізнатися все про робочі процеси в компанії LKW WALTER. Все, що я побачив, було дивовижним і навіть перевершило мої уявлення».

Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти