Свіже гірське повітря, чисті озера і свіжа вода — Тіроль пропонує недоторкану природу та істинну якість життя. Улюблені місця відпочинку, такі як Ціллерталь чи озеро Хімзе, практично видно з вікон будинків, а всесвітньо відомі місця, що приваблюють туристів, такі як Кришталеві світи Swarovski, доповнюють загальну картину.

Враження

Незважаючи на це, міста Інсбрук і Зальцбург, що розташовані поблизу, дозволяють насолоджуватися перевагами міста, пропонують привабливі можливості шопінгу або культурні заходи. Окрім цього, безпосередньо біля місця роботи знаходиться достатня кількість хороших ресторанів, затишних пабів, модних дискотек та екстравагантних клубів для особистого комфорту.

 

Також звідси можна дістатися в інші цікаві великі міста: Так, легковим автомобілем можна доїхати до Мюнхена за одну годину, до Цюріха — за три години, а до Відня і Мілану — за чотири години.

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання