Career — нагорода «Best Recruiter» Career — нагорода «Best Recruiter»

Career — нагорода «Best Recruiter»

В цьому дослідженні компанія LKW WALTER повторно посіла високе місце. Цього року ми посіли 3-тє місце у сукупному рейтингу австрійських підприємств і 5-те місце у рейтингу німецьких, австрійських і швейцарських підприємств серед 1520 досліджених найкращих роботодавців. Чудове підтвердження тому, що нам вдається зреалізувати прагнення поставити потенційних майбутніх співробітників в центр уваги.

 

 

Що таке нагорода «Best Recruiter»?

 

«Best Recruiters» — це найбільше рекрутингове дослідження в Австрії. При цьому кожен рік ретельно оцінюється якість підбору персоналу 500 найбільших австрійських компаній.

 

На основі 106 критеріїв робиться висновок про якість підбору персоналу, рекрутингову активність в мережі Інтернет та іншу діяльність в цьому напрямку, наприклад, на ярмарках вакансій, в школах та університетах. Ставлення відділів підбору персоналу до кандидатів оцінюється на основі відгуку вибраних кандидатів.
^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти