Чому компанія LKW WALTER?

Європа під одним дахом

Наш ринок — Європа, Росія, Центральна Азія, Близький Схід і Північна Африка — це барвиста мозаїка різних менталітетів і людей. Ви знайдете цю різноманітність і в нас. Ось чому LKW WALTER - одна з культурно найрізноманітніших компаній в Європі. У нас Ви працюєте в багатокультурних командах, до яких входять колеги із більше ніж 40 націй.
Ваша кар"єра з LKW WALTER play
True
http://www.lkw-walter.ua/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

Ідентичність, робота в команді і особиста відповідальність

Під час своєї економічної діяльності людина в першу чергу шукає зміст і завдання — і наша ділова філософія враховує це. Люди, що ототожнюють себе зі своїми завданнями і хочуть влаштувати власне професійне життя, створюють нашу робочу атмосферу. Наші співробітники працюють в маленьких командах, відчуваючи власну відповідальність. Ви плануєте свої економічні цілі і приймаєте комерційну відповідальність.

 

Ідеальні умови для цього створені в наших офісах відкритого типу. Їх гнучкі, змінювані розміри сприяють динамічному робочому процесу, ефективній роботі у команді і розвитку різних сфер завдяки співпраці між відділеннями.

 

Крім цього, група WALTER GROUP підтримує колегіальний стиль керівництва. Менеджери та їх команди спілкуються на рівних. Ціла команда забезпечує успіх.

Спорт і події

Роботі потрібен баланс. Ми підтримуємо заняття різними видами спорту, такими як пляжний волейбол, теніс чи катання на лижах і утримуємо футбольну і хокейну команди. Разом зі спортивними амбіціями ми не забуваємо про вболівальників: цьому сприяють як наші турніри, так і товариські ігри з іншими підприємствами. Окрім цього, команди значно згуртовуються під час жіночого забігу в м. Інсбрук і забігу Business Run у Відні.

 

Наші нові співробітники легко знайомляться зі своїми колегами: корпоративні вечірки на Різдво і літні свята, вечори в колі колег в нашому пабі і виїзні заходи користуються великою популярністю і зміцнюють командний дух.

Сім'я і сталий розвиток

Відповідальне ставлення до наших співробітників, клієнтів і ділових партнерів завжди було частиною нашого розвитку і є невід'ємним елементом нашої організаційної структури.

 

Ми — сімейне підприємство, для якого важливим є збалансоване ведення економічної діяльності. Тому ми керуємо нашим підприємством так, щоб воно завжди залишалось міцним і могло успішно розвиватись в майбутньому. У своїй діяльності компанія LKW WALTER опирається на розвиток і далекоглядність, в т. ч. з урахуванням економічних, екологічних і соціальних цілей.

 

Група WALTER GROUP розвивається постійно та стало. Ростіть разом з нами!


Інша інформація:

^ - Top

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти